Spa w górach, Sudety, Woj. dolnośląskie

Hotel Alhambra

Opis Hotelu Spa

Hotel Alhambra ma do zaoferowania wyjątkową strefę relaksu, w której goście mogą skorzystać z zabiegów kosmetycznych, a także masaży wykonywanych przez profesjonalistów. Odpoczynek, zadbanie o swoje ciało, a także błogi relaks będą tutaj jak najbardziej możliwe. Wszystkie zabiegi oferowane w tym miejscu są wykonywane przy użyciu hiszpańskich kosmetyków MASSADA. Olejki eteryczne odprężają umysł, poprawiają wygląd cery i wydobywają z każdego piękno. Sprawiają, że można wreszcie cieszyć się dobrym samopoczuciem. Uzyskanie wewnętrznej harmonii oraz zewnętrznego piękna będzie tu jak najbardziej możliwe.

Podstawowymi zabiegami kosmetycznymi oferowanymi przez Spa MASSADA są:

  • zabiegi uspokajające i relaksujące,
  • zabiegi ultranawilżające z natychmiastowym efektem liftingu,
  • zabiegi wygładzające i odżywiające,
  • zabiegi odmładzające.

Spa proponuje również bogatą ofertą masaży, wśród których znajdziemy m.in.:

  • masaż bańską chińską,
  • masaż gorącymi olejami,
  • masaż czekoladą,
  • masaż proszkami ziołowymi.

Alhambra to wyjątkowy hotel znajdujący się w zabytkowym, pochodzącym z XIX wieku budynku. Odnaleźć w nim można elementy architektury mauretańskiej. Hotel jest po gruntownym remoncie, który odbył się w 2015 roku. W przygotowanych wnętrzach każdy znajdzie spokój i będzie mógł zaznać nieco komfortu. Uzyskanie dobrego samopoczucia nie będzie tu trudne. Hotel dysponuje 24 pokojami z prywatnymi łazienkami. Na jego terenie znajduje się siłownia.

Goście odwiedzający hotel oraz Spa mogą podziwiać przepiękną okolicę – Kotlinę Kłodzką. Słynie ona z uzdrowiskowego klimatu, leczniczych wód, a także z wielu atrakcji turystycznych. Naprzeciwko hotelu Alhambra znajduje się nowoczesny basen 23. Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego wraz z centrum zdrowia i regeneracji. W odległości 100 metrów od hotelu znajduje się główny budynek uzdrowiska Lądek-Długopole SA – Wojciech Zdrój z neobarokowym basenem, w którym można kąpać się w wodach termalnych. Jest także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów sanatoryjnych.

Hotel Alhambra

 

ul. Przechodnia 7,

57-540 Lądek-Zdrój,

Kotlina Kłodzka, Polska

Ceny pokoi: $199 – $499