Spa w górach, Woj. śląskie

Hotel Belweder w Ustroniu – hotel Spa w górach

Śląsk jeszcze nie raz zachwyci turystów. Każdego roku ten obszar Polski zmienia się nie do poznania. Hotel Belweder jest jednym z najjaśniejszych punktów tego regionu. Proponuje swoim gościom niezwykłą strefę Wellness & Spa. Będzie to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokój i relaksu. Zostanie to zapewnione na bardzo wysokim poziomie.


Proponowane zabiegi pomogą zrelaksować ciało, poprawić urodę i uzyskać efekty, o jakich marzymy. O komfort gości zadbają wykwalifikowani pracownicy, dla których najważniejsze jest, aby doprowadzić skórę i ciało do odpowiedniej kondycji. Wszystkie zabiegi wykonywane w tym Spa odbywają się przy użyciu kosmetyków francuskiej firmy SOTHYS oraz Germaine de Capuccini. Na terenie Hotelu Belweder działa Art Spa. W tym miejscu można będzie oderwać się od codzienności i zadbać o piękno swojego ciała. Jest to miejsce wypełnione niezwykłymi zapachami, cudowną atmosferą oraz uspokajającą muzyką. Goście odwiedzający Art Spa mogą skorzystać z szerokiej gamy masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i peelingów, zabiegów uzdrawiających, a także z zabiegów poprawiających jędrność ciała. Ciekawe są także zabiegi dedykowane nastolatkom.

 

Spa w hotelu Belweder

Atrakcyjna jest także strefa wellness, która zachwyca wielkim basenem z brodzikiem, o łącznej długości 27 metrów. Goście mogą tu skorzystać z biczów wodnych, przeciwprądów oraz wodospadów. Do dyspozycji jest także sauna fińska oraz rzymska. Pięciogwiazdkowy Hotel Belweder znajduje się w Ustroniu to idealne miejsce na wypoczynek dla osób chcących zaznać prawdziwego luksusu, jakie oferuje Spa. Szeroka gama zabiegów, dostępność basenów oraz saun sprawia, że będzie można tu idealnie wypocząć. Jest to także miejsce biznesowe, w którym organizowanych jest wiele ważnych konferencji. Są do tego odpowiednie warunki, ponieważ hotel dysponuje salami konferencyjnymi oraz profesjonalną obsługą. Hotel Belweder z przyjemnością gości zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Hotel Belweder w Ustroniu

Ul. Zdrojowa 15
43-450 Ustroń, Polska

Tel.:+48 33 854 85 00

E-mail: recepcja@hotelbelweder.pl

Strona www: www.HotelBelweder.pl