Spa nad morzem, Woj. pomorskie

Hotel Hanza w Gdańsku

Spa to miejsce relaksu i odprężenia, w którym można zapomnieć o stresach i wszystkich zmartwieniach. Hotel Hansa przygotował dla swoich gości trzy gabinety masażu, saunę suchą, a także siłownię. Jest tu więc zarówno coś dla ciała, jak i dla ducha.

Oczywiście, strefa Spa obejmuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Wykonywane są profesjonalne zabiegi z zakresu manicure i pedicure. Wszystkie działania odbywają się na profesjonalnych kosmetykach marki M. Picaut. Dużą popularnością cieszą się zabiegi modulujące i odmładzające będące alternatywą dla medycyny estetycznej. Spa przygotowało również specjalną serię zabiegów dla kobiet w ciąży. Odprężenie i relaks w tym cudownym miejscu będzie jak najbardziej możliwy.

Czterogwiazdkowy Hotel Hanza znajduje się w samym centrum Gdańska, nad rzeką Motławą. Świetna lokalizacja sprawia, że obiekt nie może narzekać na brak gości. Hotel został uznany za jedno z najwygodniejszych miejsc do nocowania w mieście Neptuna.

Na terenie obiektu działa restauracja Zafishowani, której inspiracją była bliskość morza, a także umiłowanie do ryb. Wszystkie dania przygotowywane są przez znakomitego szefa kuchni Daniela Chrzanowskiego. Oparte są na oryginalnych przepisach, świeżych ziołach i składnikach.