Hotele Spa Bukowina Tatrzańska, Tatry, Woj. małopolskie

Hotel Harnaś

Marzysz o tym, aby spędzić czas w górach, a jednocześnie zaznać prawdziwego odpoczynku i relaksu? Hotel Harnaś daje taką możliwość.

Zapewnia dostęp do wielu atrakcji i udogodnień, które sprawią, że pobyt w tym miejscu będzie po prostu magiczny. Każdy gość hotelu może skorzystać ze stref relaksu oferowanych przez Hotel Bukovina, w którym znajdują się źródła termalne oraz strefa wellness. Można tam skorzystać z szeregu zabiegów poprawiających wygląd, jak i odprężających całe ciało. Cisza, spokój i błogi relaks w tym miejscu będą jak najbardziej możliwe.

Goście, którzy chcą skorzystać z bogatej oferty strefy relaksu Bukovina będą mieli zapewniony bezpłatny transport między obiektami.

Hotel Harnaś to ekskluzywny obiekt stworzony dla osób, które poszukują wyjątkowego miejsca w górach. Modernistyczna architektura i podhalański klimat sprawiają, że odpoczynek będzie wyjątkowy i niezapomniany. Z hotelu mogą korzystać osoby powyżej 15 roku życia, co gwarantuje pełne wyciszenie i relaks na wysokim poziomie.

 

Adres

Wierch Buńdowy 11,
34-530 Bukowina Tatrzańska

Kontakt

T: +48 18 20 25 450
F: +48 18 20 20 073