Spa nad morzem, Woj. zachodniopomorskie

Hotel Havet w Dźwirzynie – Spa nad morzem

Hotel Havet to pięciogwiazdkowy obiekt nad morzem, który otoczony jest lasem sosnowym i pięknymi piaszczystymi plażami. Luksusowy hotel zapewni wyciszenie każdemu, kto szuka spokoju w komfortowych warunkach. Apartamenty z widokiem na morze oraz możliwość skosztowania regionalnej kuchni są tym, co otrzymają goście wynajmujący pokoje w tym obiekcie.

Wyjątkowe położenie hotelu przy wydmach sprawia, że goście hotelowi mają zapewnionych tu wiele atrakcji. Odległość zaledwie 3 minuty od piaszczystej plaży sprawia, że można tu spacerować brzegiem morza każdego dnia. Tym będzie to przyjemniejsze, że można będzie poczuć także przepiękny zapach sosnowego lasu.

hotel havet nad samym morzem z jacuzzi

Hotel Havet dysponuje 133 komfortowymi pokojami oraz apartamentami. W zależności od długości i charakteru pobytu, goście mogą wybrać pokoje standardowe, przestronne family lub luksusowe 2 lub 3-osobowe apartamenty.

Na wszystkich gości przybywających do tego obiektu czeka przepyszna regionalna kuchnia. Dostępne są w niej potrawy tworzone na bazie lokalnych i regionalnych składników. Wszystkie odznaczają się ekologicznym pochodzeniem. Są smaczne, zdrowe i po prostu pożywne. Te wszystkie cechy pozwalają na tworzenie potraw tradycyjnych i egzotycznych. Kuchnia świata będzie do skosztowania w hotelowej restauracji.

Hotel Havet jest przyjaznym miejscem także dla dzieci. Przygotowany został dla nich specjalny program animacji prowadzony przez profesjonalnych animatorów. Dzieci dzięki temu nie będą mogły narzekać na nudę. Będą się tu świetnie bawiły, a w tym czasie rodzice będą mogli odpoczywać i relaksować się. Warto także podkreślić, że hotel akceptuje gości wraz ze zwierzętami.

W Hotelu Havet można skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA. Zabiegi Hi-Tech zagwarantują młody wygląd bez użycia skalpela, a zabiegi pielęgnacyjne odżywią skórę. Masaże sprawią, że można będzie zagwarantować sobie relaks, a basen i sauna pozwolą na aktywność połączoną z odpoczynkiem.

Hotel Havet w Dźwirzynie

ul. Wyzwolenia 29
78-131 Dźwirzyno

Tel.: +48 94 711 36 00
E-mail: 
recepcja@havethotel.pl

Strona www: www.HavetHotel.pl