Sudety, Woj. dolnośląskie

Hotel Mercure Jelenia Góra

Coraz więcej osób korzysta z hotelowego Spa podczas wyjazdów w celach biznesowych lub turystycznych. Jest to zrozumiałe – po dniu aktywności każdy chciałby się zrelaksować z możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. Coraz więcej hoteli Spa chce zaspokoić te potrzebę i łączy w swojej ofercie różne korzyści i udogodnienia.

Hotel Mercure w Jeleniej Górze

Dla osób poszukujących miejsca wypadowego w góry lub wyjeżdżających do Jeleniej Góry w celach biznesowych, warto polecić Hotel Mercure Jelenia Góra. Położony w samym centrum miasta hotel mieści się w bliskiej odległości od lokalnych atrakcji, dzięki czemu jest to świetne miejsce na pierwszą wizytę w sercu województwa dolnośląskiego. Ponadto jest to obiekt przystosowany do wizyt biznesowych – Mercure Jelenia Góra mieści profesjonalne sale konferencyjne, szkoleniowe oraz rekrutacyjne.

Najważniejsze jest jednak to, że bez względu na cel przyjazdu każdy Gość może skorzystać z hotelowej strefy Wellness. Dostępne są dwa baseny – kryty i otwarty – które pozwalają zażyć ruchu bez względu na porę dnia i roku. Wydzielona strefa dla dzieci pozwala im na bezpieczną zabawę pod okiem rodziców. Oprócz hotelowych basenów można skorzystać także z suchych saun, które rozgrzeją i odprężą po długim dniu, a także profesjonalnych masaży. Każdy z pewnością znajdzie odpowiedni sposób wypoczynku dla siebie.

Fioletowe Logo Hotelu Mercure

Hotel Mercure Jelenia Góra

ul. Sudecka 63

58-500 Jelenia Góra

Karkonosze, Polska

Tel.: +48 75 75 49 148

E-mail: H3408-RE@accor.com

Adres strony www: jeleniagorahotel.pl

 

Galeria: