Hotele Spa Zakopane, Spa w górach, Tatry, Woj. małopolskie

Hotel Nosalowy Dwór

Nosalowy Dwór to niesamowite obiekty w Zakopanem, które zapewniają swoim gościom cudowne chwile spędzone na relaksie i wypoczynku. Poniżej przedstawione została cztery najlepsze obiekty, w których można skorzystać z usług Spa.

Rozbudowane Centrum Spa & Wellness, jakim dysponują obiekty Nosalowy Dwór nosi nazwę La Perla. Oferuje dostęp do szerokiej gamy, zabiegów oraz zapewnia niesamowity relaks, o jakim marzy wiele osób. Klinika jest zadbana, wyposażona w najlepsze sprzęty oraz kosmetyki od wiodących producentów. Pracują tu profesjonalne kosmetyczki, fizjoterapeuci i inni specjaliści dbający o ciało i urodę. Jest możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów m.in. wyszczuplających, redukujących cellulit, oczyszczających skórę, modelujących sylwetkę czy liftingujących. Ponadto przygotowana została również szeroka gama zabiegów kosmetycznych poprawiających urodę. Specjalna oferta skierowana jest dla młodych mam oraz kobiet w ciąży, który chcą wyglądać po prostu kwitnąco. Spa nie zapomina również o najmłodszych, którzy również będą mogli się tutaj zrelaksować i zadbać o wygląd swojego ciała. Klinika La Perla proponuje także wysokiej klasy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Jest możliwość wykonania m.in. korekty powiek, usuwania znamion, ginekomastii.

Spa La Perla słynie z organizacji wyjątkowych kąpieli. W końcu woda jest najważniejszym elementem, z jakiego korzysta centrum relaksu. Jest tu możliwość wybrania kąpieli w kozim mleku, winie, piwie lub w olejkach eterycznych.

Na terenie hoteli Nosalowy Dwór jest możliwość skorzystania także z szerokiego pakietu Wellness, czyli basenu o głębokości 20 metrów, sauny fińskiej, sauny śródziemnomorskiej, łaźni parowej oraz z jacuzzi.

Hotel Nosalowy Dwór to obiekt znajdujący się nieopodal stoku narciarskiego Nosal. Urządzony został zgodnie z regionalnym charakterem, ale nie brak tam również nowoczesnych elementów. Goście mogą wybrać jeden z 29 pokoi, a na terenie obiektu znajdują się również 2 sale konferencyjne. Doskonała kuchnia i przytulny klimat sprawiają, że jest to miejsce, w którym można będzie naprawdę wypocząć.

Hotel Grand Nosalowy Dwór zapewni każdemu luksusowy pobyt, dzięki nienagannej obsłudze, świetnej atmosferze i bardzo dobrze wyposażonych pokojach. Do wyboru jest 100 pokoi, a także apartamenty.

Rezydencja Nosalowy Dwór została stworzona w nawiązaniu do górskiej architektury. Zapewnia swoim gościom komfortowe warunki wypoczynku w jednym ze 150 luksusowych pokoi z łazienkami i telewizorami.

Rezydencja II Nosalowy Dwór dysponuje 99 przestronnymi, pięknie urządzonymi pokojami o powierzchni minimum 32 m2. Będąc w tym miejscu warto spróbować dań serwowanych przez restaurację Grand. Proponuje ona potrawy z kuchni polskiej z elementami kuchni molekularnej.

Hotele Nosalowy Dwór

ul. Balzera 21d,

34-500 Zakopane,

Polska

Telefon (+48) 18 20 22 400,

E-mail: rezerwacja@nosalowy-dwor.eu

Adres strony www: Nosalowy-Dwór.eu

Ceny pokoi: $200 – $900