Spa nad morzem, Woj. pomorskie

Hotel Prawdzic Resort & Conference

Hotel Prawdzic Resort & Conference to miejsce, w którym zaznacie prawdziwego luksusu. Odpoczniecie, zrelaksujecie się i wreszcie zapomnicie o stresach.

A wszystko dzięki wspaniałej strefie relaksu, jaką posiada ten hotel. Do dyspozycji gości został oddany duży basen, jacuzzi oraz siłownia. Można z wszystkich tych miejsc korzystać bez większych ograniczeń. Siłownia została wyposażona w nowoczesne urządzenia, dzięki którym można będzie poprawić kondycję ciała. Na basenie możliwe będzie podszlifowanie umiejętności pływackich, a w jacuzzi odpoczniemy jak nigdzie indziej. Warto zafundować sobie taki relaks podczas pobytu w tym nadmorskim hotelu.

Hotel Prawdzic Resort & Conference znajduje się w nadmorskiej części Gdańska, w miejscowości Jelitkowo. Oferuje 75 komfortowych pokoi dostosowanych do potrzeb gości. Wszystkie pomieszczenia odznaczają się niepowtarzalnym designem oraz klasą. Hotel świetnie sprawdza się zarówno na wakacyjny wypoczynek, jak i służbowe spotkania biznesowe. Organizowane są tu profesjonalne konferencje z użyciem najlepszej jakości sprzętu.

Hotel Prawdzic Resort & Conference

ul. Piastowska 198

80-341 Gdańsk

Województwo Pomorskie, Polska

Telefon +48 58 553 50 15

E-mailprawdzic@prawdzic.com.pl

Ceny pokoi: 240 – 1200 PLN

Strona www: Prawdzic.com.pl