Karpaty, Woj. małopolskie

Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Spa ma dobroczynny wpływ na wygląd skóry, ale także na samopoczucie. Szczególnie wtedy, gdy korzysta się z usług specjalistów takich jak dr Irena Eris.

Centrum Spa proponuje szereg profesjonalnych zabiegów  pielęgnacyjnych, zabiegów Hi-Tech, a także masaży. Można również skorzystać z bogatej oferty medycyny estetycznej. Zbawienny wpływ na ciało ma także woda, z której można będzie skorzystać w basenie, oraz w jacuzzi. Dostępna jest także sauna fińska i parowa. Hotel w Krynicy Zdrój przygotował także bogate zaplecze treningowe, do którego zaliczyć można salę fitness, studio cardio, a także siłownie wyposażoną w profesjonalny sprzęt. Wykwalifikowani instruktorzy organizują pilates, aerobik, a także aqua aerobik.

Hotel Spa dr Irena Eris Krynica Zdrój dostarcza komfortowe pokoje z przepięknym widokiem na góry. Położenie w otoczeniu pasma Jaworzyny sprawia, że miejsce to nie może narzekać na brak gości. Wysokiej jakości obsługa, przepyszne dania serwowane w hotelowej restauracji, a także błoga cisza i spokój sprawiają, że jest to jedno z ulubionych miejsc wielu turystów.

Hotel Spa Krynica Zdrój

Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój

ul. Czarny Potok 30,

33-380 Krynica-Zdrój,

Karpaty, Beskid Sądecki, Polska

Telefon (+48) 18 472 35 00,

E-mail: krynica@drirenaerisspa.com

Adres strony www: DrIrenaErisSpa.pl/krynica-zdroj/

Ceny pokoi: 445 – 2000 PLN