Beskidy, Woj. śląskie

Hotel Wilga

Możliwość relaksu i skorzystania z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych jest atrakcyjna dla wielu osób. Jedno z najnowocześniejszych Spa w Beskidach proponuje ponad 70 zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, dzięki którym można będzie poczuć się świetnie w swoim ciele.

Hotel Wilga przygotował dla swoich gości kilka sekcji w ramach Spa & Wellness:
• Beauty Secret Spa to miejsce, które spodoba się wszystkim osobom chcącym poprawić wygląd swojego ciała, a także twarzy. Proponuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, peelingów, a także depilację, opalanie natryskowe, pedicure, manicure oraz profesjonalny makijaż.
• Medical & SPA Prestige Club – jest to miejsce, w którym można będzie skorzystać z naturalnej medycyny i kosmetologii, która obejmuje m.in. hydroterapię, kinezyterapię, krioterapię, masaże lecznicze, a także balneoterapię.
• Fitness – aktywność fizyczna dla wielu osób jest bardzo ważna. Utożsamiają wypoczynek właśnie ze sportem. W tym Spa można będzie go zaznać w basenie solankowym, podczas zajęć jogi, w grocie solankowej czy na siłowni. Wszystkie te miejsce są połączeniem aktywności fizycznej z relaksem.
• Fizjosfera – po aktywnym wypoczynku najlepszym sposobem na regenerację ciała, jak i oczyszczenie go z toksyn jest skorzystanie z sauny. Przydają się także zabiegi wykorzystujące kosmetyki do pielęgnacji ciała, które zapewnią każdemu błogi relaks. Wszystkiego tego doświadczycie w tej właśnie strefie.

Hotel Wilga to trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się w Ustroniu. Dysponuje 62 komfortowo urządzonymi pokojami, w których można będzie odpocząć i się zrelaksować. Na terenie hotelu znajdują się restauracja, bary, ogród, a także biblioteka. Będzie to świetne miejsce na relaks w górach. Tym, którzy szukają dla siebie idealnego miejsca na wakacje w górach, polecamy także hotel Spa Hotel Belweder w Ustroniu, który ma szeroką ofertę profesjonalnych zabiegów w strefie Spa.

Adres
ul. Zdrojowa 7
43-450 Ustroń