Spa na Mazurach, Spa w górach, Sudety, Woj. dolnośląskie, Woj. małopolskie, Woj. warmińsko-mazurskie

Hotele Spa Dr Ireny Eris

Dr Irena Eris to znakomity specjalista z zakresu kosmetologii. Z zawodu jest doktorem farmacji. Jest właścicielką kilku salonów Spa na terenie Polski.

Przebywanie w jej obiektach i korzystanie z rekomendowanych zabiegów będzie dla każdego wielką przyjemnością. W Spa można będzie zaznać prawdziwej przyjemności, połączonej z niezwykłym luksusem. W tym miejscu wreszcie poczujemy się wolni od stresów i wszelkich zmartwień.

Centrum Spa jest miejscem błogiego relaksu i odpoczynku. Można tutaj odzyskać harmonię między ciałem a duchem. Wszystko to dzięki zbawiennej mocy wody. W obiektach dr Ireny Eris można skorzystać z pięknych basenów wyposażonych w urządzenia do masaży, jacuzzi, saun fińskich, infrared, łaźni rzymskich, misy lodowej, górskiego strumienia, a także z niezwykłej strefy relaksu pozwalającej na wypoczynek po zabiegach. Oczywiście nie brakuje tu również przestrzeni skłaniającej do aktywności fizycznej. Przede wszystkim są to sale fitness, studia cardio, sale do squasha, a także korty tenisowe.

W salonie Spa dr Ireny Eris można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów m.in. masaży, zabiegów pielęgnacyjnych, zabiegów Hi-Tech, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Szeroki wybór sprawia, że każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Jest możliwość skorzystania z usług profesjonalistów zatrudnianych przez dr Irenę Eris w trzech placówkach:

  • Hotel Spa Krynica Zdrój – luksusowy hotel to idealne miejsce do wypoczynku. Z okien hotelowych pokoi można będzie podziwiać przepiękny widok na pasmo Jaworzyny. Apartamenty i pokoje wyposażone są w wysokiej jakości elementy, co sprawia, że wypoczynek tu musi być wyjątkowy,
  • Hotel Spa Wzgórza Dylewskie – w tym miejscu można będzie nabrać sił, a także zregenerować się od stóp do głów. Otoczony cichą okolicą hotel znajduje się w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego. Wszystko to sprawia, że podczas pobytu, bez żadnego problemu można będzie obcować z naturą,
  • Hotel Spa Polanica Zdrój – pięciogwiazdkowy obiekt zaprasza gości do przepięknych wnętrz wyposażonych we wszelkie udogodnienia. Relaks i wypoczynek w tym miejscu będą jak najbardziej możliwe.

Więcej informacji o Hotelach Spa dr Ireny Eris pojawi się wkrótce. W celu zaczerpnięcia większej ilości informacji zapraszamy na stronę drIrenaErisSpa.pl.