Ciekawe miejsca, Zdrowie i uroda

Nie ty do SPA a SPA do ciebie

Dzisiaj aby się zrelaksować i być doskonale wymasowanym nie musimy iść do SPA. SPA może przyjechać do nas, do domu, do pokoju hotelowego lub do wynajętego apartamentu. SPA z dojazdem to nowa propozycja gabinetów odnowy biologicznej ale także niezwykła wygoda i ogromny komfort dla ich klientów.

Jak działa mobilne Spa?

Wszelkiego rodzaju masaże i zabiegi kosmetyczne są wykonywane w miejscu wskazanym przez klienta. SPA mobilne dysponuje mobilnym sprzętem, który jest równie profesjonalny jak sprzęt w stacjonarnym SPA. Masaż z dojazdem jest taki sam jak masaż w gabinecie stacjonarnym, tylko jest bardziej wygodny i komfortowy, ponieważ nie musimy na niego iść. Sam nas „odwiedza” i sam do nas „przyjeżdża”.
Doświadczona kadra przyjeżdża na umówione miejsce Wszelkie zabiegi wykonywane w pokoju hotelowym lub apartamencie są równie profesjonalne jak by były wykonywane w gabinecie odnowy biologicznej.
Godziny pracy są elastyczne w ramach od 8.00 – 22.00, pracownicy wykwalifikowani z doskonałą znajomością języków obcych.
Wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretny zabieg w konkretnym miejscu.

Dla kogo są takie usługi?

Najczęściej klientami SPA mobilnego są zmęczeni biznesmeni, którzy są w delegacjach a dzień upłyną im na biznesowych rozmowach. Wykończeni, nie muszą wychodzić z pokoju hotelowego. Dzwoniąc do tego rodzaju SPA lub prosząc, pracowników recepcji hotelu, o umówienie im takiej usługi, otrzymują relaks i odpowiedni masaż bezpośrednio w pokoju hotelowym.
Czasami ze SPA mobilnego korzystają turyści, wykończeni całym dniem zwiedzania dużego miasta. Przyjeżdżające do hotelu SPA wykona wszystkie zabiegi tak samo, jakby turysta czy biznesmen byli w normalnym i stacjonarnym gabinecie. Plusem takiej usługi jest fakt, że zmęczeni nie muszą wychodzić ze swojego pokoju hotelowego lub apartamentu.

Jaka jest oferta mobilnego Spa?

Mobilne SPA to profesjonalizm, dyskrecja i zapewnienie prywatności. To zabiegi wykonane w jak najlepszy sposób i przez najlepszych masażystów czy kosmetyczki. Pracownicy są skoncentrowani na indywidualnych potrzebach swoich klientów i zapewniają im jak najlepsze wykonanie swojej usługi.

SPA z dojazdem jest w pełni profesjonalne, elastycznie dopasowuje się do danych sytuacji, dojeżdża zawsze terminowo i zawsze gwarantuje super wygodę. Oznacza to, że w warunkach pokoju hotelowego, pracownicy są gotowi na stworzenie idealnych warunków doskonałego SPA.

Specjalne, mobilne SPA w hotelu to gwarancja relaksu, poprawy nastroju i regeneracja organizmu. Pracownicy takiego SPA z dojazdem, potrafią stworzyć doskonałą atmosferę i wykonać jak najbardziej profesjonalnie wszystkie zamówione wcześniej, przez klienta, zabiegi. Bez wychodzenia z pokoju hotelowego, gość hotelowy poczuje się jak w gabinecie odnowy biologicznej.