Relaks w Spa

Niepowtarzalny wieczór panieński w SPA

Tradycją stały się wieczory panieńskie, czyli imprezy organizowane dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową oraz najbliższe koleżanki i siostry. To taki symbol pożegnania ze stanem panieńskim, ostatnia noc, by szaleć i bawić się bez obrączki na palcu. Najpopularniejszym scenariuszem jest wyjście do klubu nocnego, ale w związku z tym, że taka okazja nadarza się raz w życiu, warto sięgnąć po coś bardziej niepowtarzalnego. Wieczór panieński w SPA pozwoli przyszłej młodej małżonce i jej towarzyszkom zrelaksować się, zadbać o pielęgnację całego ciała i poczuć jak gwiazdy filmowe – czyli wyjątkowo.

Hotel Spa – relaks i pielęgnacja

Rytm codziennego życia rzadko pozwala wygospodarować czas na oderwanie się od obowiązków, a jego tempo sprawia, że często towarzyszy nam zmęczenie. To odbija się na wyglądzie i kondycji skóry twarzy i całego ciała. Każda kobieta chce wyglądać pięknie w dniu ślubu – nic dziwnego, przecież to wymarzona chwila, w której oczy wszystkich skierowane są na parę młodą. Naturalnie, każdy chciałby wyglądać też wyjątkowo w dniu, w którym postanawia się spędzić resztę życia z jedną osobą. Dlatego warto pomyśleć i zorganizowaniu wieczoru panieńskiego w hotelu ze Spa. Wyjazd i nocleg poza domem oraz rytuały upiększające uczynią tyle dobrego dla wyglądu i dobrostanu psychicznego przyszłej panny młodej, ile nawet najlepsza impreza nie będzie w stanie. Dopełnieniem całości mogą być spacery po okolicy i pyszne kulinarne podróże, w które członkinie wieczoru panieńskiego wyruszą z daniami z hotelowej restauracji.

Spa – dla ciała i duszy

Niektóre hotele dysponują częścią Spa, którą można wynająć zyskując indywidualny dostęp. To doskonały pomysł, żeby grupa kobiet zafundowała przyszłej mężatce i sobie samym jakościowy czas. Zależnie od potrzeb i upodobań można zaplanować serię zabiegów – najbardziej wyrafinowane i przyjemne dla gwiazdy wieczoru i pomniejsze dla pozostałych uczestniczek. Warto zadbać o pielęgnację twarzy – by cera zyskała promienny, zdrowy wygląd, była nawilżona i sprężysta. Dobrze jest nie zapomnieć o reszcie ciała – ujędrniające lub relaksujące masaże, czy zabiegi z użyciem pachnących kosmetyków przyniosą relaks i odżywią skórę.

Prywatne jacuzzi i sauna pozwolą na kontynuację wieczoru pośród śmiechu i relaksu. Pozostawanie w prywatnej przestrzeni daje luksus włączenia ulubionej muzyki, tańców, popijania drinków z palemką i zabawy na całego. Po takiej sesji przyszła panna młoda i uczestniczki wieczoru, odprężone i wypielęgnowane, same będą mogły zdecydować, jak kontynuować tak dobrze rozpoczęty czas.