Zabiegi w Spa

Przeciwwskazania zdrowotne dla pobytu w Spa

Wiadomo, że warto udać się na wypoczynek w okresie wakacyjnym i w ciągu pozostałej części roku. Sprawi to, że nasz organizm zregeneruje się. Co ważniejsze, zrelaksujemy się psychicznie i oderwiemy się od rzeczywistości oraz codziennych obowiązków. Jest to najważniejszy element wypoczynku. Uznaje się, że trzydniowy pobyt poza domem jest już wystarczający do regeneracji. Dlatego warto co jakiś czas udać się na skrócony urlop będący jednocześnie zastrzykiem energii i swoistym „lekarstwem” dla nas. Pełną ofertę rekreacyjną i relaksacyjną jest w stanie zapewnić nam hotel Spa, właśnie na tak krótkie wypady.

Oferta zabiegów w Spa

Oferowane zabiegi w Spa oferują szeroki zakres usług obejmujących zabiegi na twarz, całe ciało, dłonie oraz stopy. Wśród zabiegów na twarz możemy wyróżnić terapie nawilżające, rozjaśniające, usuwające przebarwienia relaksujące i przeciwzmarszczkowe. Podczas pobytu w Spa możemy skorzystać z masażu relaksacyjnego, ujędrniającego czy modelującego nasze ciało. Watro też podkreślić, że w Spa możemy również skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych obejmujących całe ciało. Do tego celu często używa się czekolady, kosmetyków na bazie cukru lub owoców oraz mleka koziego. Każdy z tych składników zawiera wiele substancji odżywczych, które są niezwykle istotne w poprawie kondycji naszej skóry. Zabiegi oferowane na donie i stopy to peelingi, podobnie jak dla twarzy i ciała. Dodatkowo chcąc upiększyć nasze ręce i stopy możemy wykonać manicure i pedicure oraz zabiegi pielęgnujące mające na celu odżywienie tej delikatnej skóry.

Przeciwwskazania do zabiegów

Wiadomym jest, że zdarzają się sytuacje uniemożliwiające nam skorzystanie z zabiegów. Wśród przeciwwskazań wymienia się gorączkę, choroby zakaźne, menstruację czy owrzodzenia. Również problemy z układem krążenia, choroby skórne, choroby nowotworowe i wiele innych stanowią przeszkodę w skorzystaniu z wielu zabiegów oferowanych przez hotel Spa.

Zalety wypoczynku w Spa

Pobyt w Spa to niewątpliwie możliwość wypoczynku i relaksu naszego organizmu oraz psychiki. Uważa się, że idealnym wypoczynkiem jest właśnie zapewnienie równowagi wspomnianych kryteriów. Dlatego wybierajmy sprawdzone i polecane miejsca do wypoczynku.