Relaks w Spa

Urlop dla ciała i duszy

Intensywne życie w dzisiejszych czasach często powoduje u nas stany przemęczenia i rozdrażnienia. Może to powodować brak energii i chęci do działania. Od czasu do czasu warto pozwolić sobie na lenistwo i błogi wypoczynek. Dobrym sposobem na urządzenie sobie chwili relaksu będą zabiegi w SPA. Można wybrać jeden z ośrodków w Polsce lub na świecie, albo urządzić sobie takie SPA w domowym zaciszu.

Relaks dla ciała

Nic tak nie cieszy jak poczucie odprężenia i spokoju ducha. Najlepszym zabiegiem, który pomoże osiągnąć rozluźnienie dla ciała będzie masaż wykonany z użyciem pachnących olejków. Relaksacyjna muzyka pomoże nam na chwilę zapomnieć o wszelkich problemach i skupić się na zbawiennych efektach zabiegu. Pobudzenie skóry poprzez jej wymasowanie przygotuje ją na kolejne kroki. Kobiety, które zmagają się z cellulitem mogą skorzystać z dobrodziejstw kąpieli błotnej, specjalnych masaży antycellulitowych i drenujących. Dodatek borowiny pomoże przyspieszyć metabolizm i zregenerować uszkodzone tkanki. Ma ona również działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Zabieg powoduje pocenie się ciała, a przez to likwiduje cellulit, wygładza skórę i usuwa złogi i toksyny.

Wykorzystując czekoladę

Czekolada w domowym spa

Kusząca, pyszna i uwielbiana przez większość ludzi na całym świecie czekolada niestety nie sprzyja w walce o piękną sylwetkę. Z powodzeniem można ja jednak wykorzystywać w SPA do wykonywania zabiegów Choco.

Ten typ pielęgnacji bardzo dobrze odżywi, nawilży i wygładzi skórę. Czekolada może dostarczyć substancje, które przyczynią się do wydzielania endorfin. Zabiegi Choco będą doskonałe dla wszystkich osób, które pragną poprawić sobie humor. Cały proces najlepiej poprzedzić peelingiem, następnie wykonać masaż drenujący, którego zadaniem będzie poprawa kondycji skóry i spalenie tkanki tłuszczowej.

Złuszczanie naskórka

Jeśli chcemy osiągnąć szybki i widoczny na skórze efekt to warto zdecydować się na zabieg złuszczający. Sposobów na pozbycie się martwego naskórka jest kilka. Decyzja o tym, który będzie dla nas najlepszy jest zależna od efektów, jaki chcemy osiągnąć, czasu i kondycji skóry. Spektakularne efekty przynosi masaż specjalną mieszanką ziołową, który nazywany jest czasami biologicznym liftingiem.
Pobyt w SPA lub urządzenie sobie go w domu jest świetnym pomysłem na regeneracyjny urlop. Nie tylko dobrze wpłynie na wygląd naszej skóry i ciała, ale również pomoże w osiągnięciu harmonii i spokoju duszy.