Ciekawe miejsca, Relaks w Spa

Wakacje Twoich marzeń

Najlepsze wakacje 2019 w Polsce spędzisz nad jeziorem, w górach, nad morzem, mazurach. Odkryjesz piękno przyrody i będziesz się zachwycał pięknymi widokami w naszym kraju. Każda pora roku, ma wiele do zaoferowania dla przeciętnego turysty. Ubierz wygodne buty, załóż na plecy plecak i wyrusz w podróż swojego życia.

Niesamowite chwile

Najlepsza oferta na wakacje w Polsce, to oczywiście będą nasze góry. 
Krystalicznie czysta woda i szum rzek, ukoją Twoje zmysły i wprawią w dobry nastrój. Czyste powietrze dotleni Twój słaby organizm, i wzmocni siły witalne. Specyficzny klimat górski, będzie służył astmatykom, osobom chorującym na drogi oddechowe, i chorującym na dolegliwości krążeniowe.
Królujące lasy, śpiew ptaków i nieskazitelna, nienaruszona przez człowieka przyroda, doda Ci wigoru i siły. W tych terenach mieszka w lasach dużo różnych gatunków zwierząt takich jak: lisy, niedźwiedzie, bobry, borsuki, żaby, jaszczurki, kozy, barany. Niektóre są pod ścisłą ochroną. Wiele turystów zwiedza we wakacje właśnie górskie szlaki, idąc wiele kilometrów w poszukiwaniu – odkrywaniu przyrody i tajemniczych miejsc. Bogata sieć miejsc, które warto odwiedzić może być przytłaczająca – na całe szczęście, południowa Polska może poszczycić się równie rozbudowaną siecią hoteli w górach i ośrodków. Dla każdego znajdzie się miejsce.

Morze Bałtyckie ochłodzi Cię w upalny dzień

Wybierz się na urlop czy wycieczkę first minute właśnie nad Polskie Morze Bałtyckie – samotnie lub rodzinnie, wybierając odpowiedni ośrodek (hotel przyjazny dzieciom, parom lub dla potrzeb indywidualnych). Morze jest urocze, jest czasami spokojne, albo wzburzone.
Fale morskie są ogromne i potrafią dochodzić do dużych rozmiarów. 
Wypoczniesz porządnie nad plażą morską, delikatnie opalisz swoje ciało. W powietrzu nad Morzem Bałtyckim jest dużo jodu i innych cennych mikroelementów, więc warto wybrać się nad spacer brzegiem Morza o każdej porze dnia lub nocy. Ładnie się opalisz na brązowo, i zrelaksujesz grając w piłkę plażową z przyjaciółmi. Złocisty nagrzany piasek rozgrzeje Twoją zimną skórę, i rozmasuje obolałe miejsca.
Może trafisz akurat na sztorm, i wtedy przeżyjesz moc nowych wrażeń oglądając Morze niespokojne i bardzo wzburzone. W wolnych chwilach nazbierasz pięknych muszelek lub małe kawałki bursztynu. Każdy tu znajdzie coś co lubi dla siebie. Może skosztujesz pysznej ryby świeżej złowionej prosto z Morza o świcie. Poczujesz delikatny jej smak i zdegustujesz delikatnej rybiej panierki. Wybór ryb jest tam ogromny. Z powodu możliwości zakosztowania zdrowej diety oraz bogatej palety aktywności, polskie morze stanowi idealną lokalizację do wszelkiego rodzaju turnusów oraz wczasów odchudzających.

Nad jezioro Na Mazury

Piękne czyste jeziora dominują na Mazurach. Są bardzo zadbane i głębokie. Króluje tu cisza i spokój, wiele cennych okazów roślin i zwierząt. Możesz się przepłynąć statkiem po kanale lub łodzią. 
W tych jeziorach żyje wiele ryb w tym sandacze, okonie, i miętusy, które są podawane z frytkami w okolicznych barach. Na pewno warto zabrać ze sobą nad Mazury strój kąpielowy. Jest wiele okazji do pływania i do uprawiania sportów wodnych. Warto tu także spacerować i czasem złowić ryby. Nikt tutaj nie będzie się nudził ponieważ Mazury mają wiele atrakcji. Możesz w spokoju posiedzieć nad brzegiem jeziora i słuchać śpiewu ptaków i rozkoszować się ciszą i zieleniom. Dla chętnych zakosztowania innej formy wypoczynku, Mazury mogą poszczyć się bogatą ofertą lokalnych spa, które stanowią idealną formę relaksacji.
Lasy obfitują w grzyby i jagody co jest dodatkową atrakcją. 
W lecie nad jeziorem możesz zrobić grilla lub usmażyć rybę. Będziesz chciał tu wielokrotnie wracać z rodziną.