Relaks w Spa, Zabiegi w Spa

Wczasy odchudzające – jakie zabiegi pomogą nam zrzucić wagę?

Osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy zazwyczaj wiedzą o tym, że aby odchudzanie było skuteczne, oprócz odpowiedniej diety należy zadbać o aktywność fizyczną. Niestety czasem trudno jest znaleźć czas na trening, zwłaszcza przy absorbującej pracy i różnych obowiązkach domowych. Rozwiązaniem może być wyjazd na wczasy odchudzające, podczas których będzie można zadbać o swoją formę.

Wczasy odchudzające SPA

SPA i odchudzanie to doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Coraz więcej ośrodków przygotowuje dla gości kompletne pakiety ułatwiające modelowanie i wyszczuplanie sylwetki. Zróżnicowane oferty obejmują między innymi masaże i bezinwazyjne zabiegi modelująco-ujędrniające wykonywane za pomocą nowoczesnego sprzętu.

Podczas pobytu można skorzystać z pomocy profesjonalistów – dietetyków i trenerów, którzy zadbają o naszą dietę i odpowiednie formy aktywności. Wczasy odchudzające SPA to także możliwość skorzystania z różnych zabiegów wyszczuplających, których działanie skutkuje nie tylko pozbyciem się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także poprawą wyglądu skóry.

Zabiegi SPA i odchudzanie

Wybierając ośrodek na wczasy odchudzające SPA warto zapoznać się z rodzajami dostępnych zabiegów wyszczuplających. Niekiedy może to być seans w kapsule parowej poprzedzony peelingiem ciała czy nałożeniem maski, co nie tylko pomaga się odchudzić, ale także poprawia kondycję skóry.

Doskonałym przykładem są masaże wyszczuplające. Nie tylko są one pomocne w rozbijaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, ale mają także kojący wpływ na organizm. Masaż limfatyczny nazywany także drenażem pomaga przyspieszyć utratę zbędnych kilogramów, a jednocześnie ma działanie odprężające.

Kolejną propozycją wartą rozważenia jest endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Wykonuje się go za pomocą specjalistycznych urządzeń, co pozwala na nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Zabiegi te powodują pobudzenie metabolizmu komórek, a ich dodatkowym atutem jest usunięcie zalegających toksyn z organizmu. Masaż podciśnieniowy pomaga skutecznie wyszczuplić i wymodelować sylwetkę, dlatego warto sprawdzić, czy wybrany pakiet odchudzający SPA zawiera zabiegi tego typu.

Pakiet odchudzający SPA

Wczasy odchudzające SPA oferowane przez różne ośrodki, to kompletne pakiety usług zapewniających szybsze zrzucenie zbędnych kilogramów. Położone w atrakcyjnych lokalizacjach ośrodki pozwalają na komfortowy wypoczynek w aktywnej formie. Może to być zarówno gimnastyka w wodzie pod okiem trenera, jak również spacery z kijkami Nordic Walking czy ćwiczenia na sali fitness. Rowerek treningowy, bieżnie czy orbitreki pomogą wysmuklić sylwetkę, a także poprawić kondycję organizmu.

Pakiet odchudzający SPA obejmuje noclegi, wyżywienie zgodne z dietą odchudzającą, ćwiczenia oraz różnorodne zabiegi odchudzające i modelujące ciało. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra zadba o to, aby odchudzanie było nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne.