Relaks w Spa

Weekend w Spa z przyjaciółką

Weekend to doskonały moment nie tylko na imprezę czy kawę z przyjaciółką, ale również na wspólny wyjazd do Spa. Zabiegi relaksacyjne i kosmetyczne pomogą wypocząć, a dodatkowe atrakcje ciekawie spędzić czas i zacieśnić więzi. Dzień kobiet, urodziny lub imieniny to świetna okazja na realizację tego pomysłu.

Hotele ze Spa

Coraz więcej ośrodków Spa oferuje korzystne cenowo usługi dla dwóch osób, a wiele z nich także specjalne pakiety dedykowane właśnie przyjaciółkom. Co można otrzymać dzięki nim? Każdy hotel Spa posiada własną ofertę, jednak na pewno należy spodziewać się przede wszystkim różnego rodzaju specjalistycznych zabiegów na ciało i twarz oraz masaży (m.in. odmładzających, antycellulitowych, regenerujących i odprężających). Wszystkie pakiety dostosowuje się oczywiście do własnych, indywidualnych potrzeb. Ponadto korzystać można także z tzw. strefy wellness, czyli z sauny, łaźni, basenu, siłowni, jacuzzi, a czasem także groty solnej. W dzisiejszych czasach każdy hotel Spa oferuje również dostęp do telewizji, darmowego internetu, parkingu oraz udostępnia na czas pobytu niezbędne akcesoria, jak ręcznik czy szlafrok.

Wspólne chwile zbliżają

Poza wszelkimi zabiegami kosmetycznymi, weekendowe Spa dla przyjaciółek ma być także okazją do wspólnych rozmów, budowania i umacniania więzi czy oderwania od problemów życia codziennego. Można więc spędzić wieczory i noce na wielogodzinnych dyskusjach przy lampce wina w komfortowo urządzonym pokoju. W niektórych ośrodkach organizowane są również imprezy z muzyką na żywo, gdzie można potańczyć i zabawić się.

Hotel Spa - przestrzeń dla dwóch osób - zdjęcie wnętrza

 

Hotele Spa w Polsce

Planując weekendowy wypad z przyjaciółką warto wybrać hotel Spa, którego oferta spełnia nasze oczekiwania i możliwości. Na szczęście w Polsce działa coraz więcej tego typu miejsc, dzięki czemu łatwo zdecydować się na coś odpowiedniego. Można pojechać do ośrodka zlokalizowanego w pobliżu miejsca zamieszkania albo wybrać rejony bardzo odległe. Bez względu na to, jaka część kraju nas interesuje – wszędzie znajdziemy coś dla siebie. Dobrą opcją będą zapewne hotele Spa na Mazurach – szeroka gama ofert to nie jedyna zaleta tego regionu. Cudowna przyroda oraz liczne jeziora i lasy dają przecież możliwość podziwiania przepięknych widoków oraz spędzenia czasu na spacerach w klimatycznym, pełnym uroku otoczeniu natury.

Ceny weekendowych pakietów Spa dla przyjaciółek zróżnicowane są w zależności od standardu miejsca, ilości zabiegów czy liczby noclegów w hotelu. Z reguły kwota za cały pobyt wynosi kilkaset złotych za osobę. W koszt wliczone jest także pełne wyżywienie (zazwyczaj śniadanie i obiadokolacja).