Relaks w Spa

Wyjazd do SPA w górach

Wizyty w górach zapewniają bliskość natury, piękne krajobrazy i świeże powietrze. Jednak, całość jest jeszcze przyjemniejsza, gdy czas będzie się spędzać w górskim SPA.

Odpoczynek w górach

Przebywanie w górach zapewnia bezpośrednią bliskość natury, co jest szczególnie ważne, gdy mieszka się lub pracuje w mieście. Przyroda pozwoli na odetchnięcie świeżym powietrzem i pełen relaks. Dużą zaletą wyjazdu w góry jest oczywiście to, że istnieje tam wiele możliwości na aktywne spędzanie czasu. Wędrowanie po górach poprawia kondycję, ogólną wytrzymałość i sprawność fizyczną, a także dotlenia. Do tego organizm zaczyna produkować więcej czerwonych krwinek, co jest korzystne dla zdrowia. W górach zdecydować można się również na wycieczki rowerowe, długie spacery oraz sporty zimowe (np. narty) w hotelu blisko stoku Nosalowy Dwór. Dzięki temu wszystkiemu bez problemu można zapomnieć o szarej rzeczywistości i zatracić się w pięknych krajobrazach. Niektórzy twierdzą, że góry nie tylko urzekają, ale też uzależniają – i ciągle chce się tam wracać. Warto także zauważyć, że idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu w tamtejszych okolicznościach przyrody jest SPA. W czasie urlopu, mieszkanie w takim miejscu zapewni przyjemne poranki lub odprężające wieczory (po intensywnej aktywności fizycznej). Jest to czas, w którym można zrobić coś tylko dla siebie. Obecnie taki wyjazd przestał być bardzo kosztownym wydatkiem, a co za tym idzie – znajduje się w zasięgu wielu osób. SPA w górach może być niezapomnianym przeżyciem, właśnie ze względu na niecodzienne miejsce. Odnowa biologiczna będzie korzystna dla ciała i dla ducha, a zabiegi wykonywane w ośrodku w górach będą podwójnie przyjemne.

Wyjazd do SPA w górach

Już sam w weekend w ośrodku odnowy wystarczy, aby poczuć się bardziej zadbanym. Poprawia się wtedy wygląd, ale także samopoczucie. Przy pomocy SPA można oderwać się od codzienności, odpocząć, a także podarować sobie odrobinę luksusu. Dobrym pomysłem jest także wykupienie pakietu spa dla dwojga np. w Polanicy Zdrój w Hotelu Spa dr Ireny Eris, gdzie wraz z partnerem można oddać się wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym. Będzie to doskonała forma relaksu po całodniowej wędrówce na szczyty górskie. Obecnie dostępne są różnorodne zabiegi spa, by każdy znalazł coś dla siebie. Do najpopularniejszych należą:
– głębokie masaże ujędrniające skórę,
– aromaterapia połączona z masażem,
– masaż gorącymi kamieniami,
– peeling całego ciała,
– kuracje przeciw starzeniu się skóry,
– maseczki do różnych typów skóry.
Wszystkie te zabiegi są niezwykle przyjemne dla ciała, a w połączeniu z pięknymi, górskimi widokami pozwolą na to, by poczuć się wręcz luksusowo.