Relaks w Spa

Wypoczynek i relaks w wynajętym Spa

Zabiegi w Spa pozwolą nam całkowicie się zrelaksować, bardzo często więc korzystamy z tego dobrodziejstwa na różnego rodzaju wyjazdach. Przybywając na wypoczynek do luksusowego hotelu, na ogół zawsze staramy się skorzystać z hotelowych atrakcji.

Luksusowa strefa Wellness & Spa

Istnieją specjalne hotele Spa, które mają bardzo rozszerzoną strefę Spa. Przeróżne termy, sauny, jacuzzi, baseny, brodziki dla dzieci, łaźnie suche, ziołowe czy błotno – parowe, hotel Spa zapewnia swoim gościom w cenie pobytu. Jednak hotele posiadają także specjalne strefy Spa – Wellness przeznaczone na wynajęcie. Taka strefa VIP jest na ogół położona w strefie zapewniającej prywatność i intymność. Jest to luksusowa i zamknięta zona, którą można wynająć na wyłączność. Do wyłącznej dyspozycji są tam sauny, jacuzzi, różnego rodzaju kąpiele. Można tam wypocząć na specjalnych leżankach oraz otrzymać mały i smaczny poczęstunek.

Po co wynajmować strefę VIP?

Prywatne jacuzzi wynajęte na dzień, wieczór czy kilka godzin to bardzo ciekawa propozycja na spędzenie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. W takim miejscu można też urządzić urodziny lub jakąkolwiek inną imprezę. Decydując się na wynajęcie strefy VIP, można bardzo miło i relaksacyjnie spędzić czas.  Prywatne mini SPA z kąpielą wirową może być na 2, 4 czy 6 osób. Jest to także bardzo ciekawe i oryginalne miejsce na spędzenie romantycznego wieczoru, tylko we dwoje.

Co oferuje nam prywatne jacuzzi?

Prywatna strefa Spa to nie tylko prywatne jacuzzi, to również nie tylko prywatne sauny czy różnego rodzaju kąpiele. W strefie VIP można skorzystać ze wspaniałych zabiegów relaksacyjnych, wykonywanych przez bardzo fachowy personel. Do zabiegów wykorzystuje się najlepsze kosmetyki. Zaproszenie ukochanej osoby, urodziny w gronie koleżanek czy wspomniany super wieczór panieński może się okazać relaksem na duszy i ciele.

Co zrobić by zorganizować imprezę w strefie VIP?

Najlepiej jest znaleźć odpowiednie miejsce, takie super luksusowe, oferujące bardzo ciekawe atrakcje i doskonałe zabiegi. Należy zwrócić uwagę czy dany hotel Spa ma wydzieloną część na strefę prywatną. Dobrze jest planując wcześniej imprezę zarezerwować miejsce z dużym wyprzedzeniem.