Relaks w Spa

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Czasy, w których klientkami gabinetów kosmetycznych były wyłącznie kobiety już dawno się skończyły. Obecnie także i mężczyźni korzystają z usług kosmetyczek. Gabinety widząc ten trend przygotowały dla panów wiele propozycji.

Zadbany wygląd jest bardzo ważny nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym, np. w kontaktach biznesowych. Dlatego panowie powinni zadbać o swoją skórkę i cerę. Tu z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Jednym z zabiegów, z którego panowie korzystają chętnie jest wygładzenie zmarszczek za pomocą botoksu. Mowa tu przede wszystkim o zmarszczkach między brwiami, zmarszczkach poprzecznych czoła, a także zmarszczek wokół oczu, czyli tzw. kurzych łapek. Dzięki zabiegowi twarz wygląda młodo i pogodnie. Co ważne, zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

Jeśli chodzi o zabiegi dla panów to warto także wspomnieć o lipolizie. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową lecytyny. Powoduje to rozpuszczenie się tkanki tłuszczowej. To idealny sposób na pozbycie się podwójnego podbródka lub worków pod oczami. Trzeba jednak wiedzieć, że efekt widoczny jest dopiero po kilku zabiegach.

Wymieniając popularne zabiegi na twarz nie można zapomnieć o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. To świetny sposób na odmłodzenie skóry twarzy. Dzięki zastrzykom skutecznie można pozbyć się niechcianych zmarszczek.

Bardzo popularne jest także fotoodmładzanie twarzy. Zabieg pozwala na pozbycie się zmarszczek, rozszerzonych porów czy przebarwień. Co ważne, jest to zabieg nieinwazyjny. Polega na naświetlaniu skóry wiązką światła dzięki urządzeniu IPL.

Gdzie skorzystać z zabiegów

Panowie nie mają już problemów ze znalezieniem gabinetów kosmetyczne. Te z przyjemnością przyjmują zarówno panie, jak i panów. Dobry rozwiązaniem będą także hotele SPA. Warto połączyć przyjemność z pożytecznym i wybrać się to ośrodka SPA np. na weekend gdzie będzie można z jednej strony odpocząć, z drugiej przejść skuteczne zabiegi odmładzające.