Hotele Spa według województwa, Woj. podkarpackie

Zamek Dubiecko

Podkarpacie jest terenem obfitującym w wiele zamków i pałaców. Jednym z nich jest Zamek Dubiecko znajdujący się we wsi o tej samej nazwie.
Ten urokliwy budynek kryje w swoich wnętrzach wspaniałą strefę relaksu, z której mogą skorzystać hotelowi goście. Proponowana jest sauna fińska, a także masaże, które pomogą zrelaksować ciało i właściwie się odprężyć. Można skorzystać z masażu klasycznego lub ze specjalnych okładów z kwiatów hibiskusa. Dużą popularnością cieszy się kąpiel w 2-osobowej wannie z hydromasażem. Odbywa się to przy blasku kominka. Jest to idealny relaks dla par chcących zafundować sobie romantyczny wieczór we dwoje. Dla osób chcących poprawić wygląd swojego ciała, a także stan organizmu została przygotowana kąpiel w soli zasadowej. Co jeszcze strefa relaksu Zamku Dubiecko proponuje swoim gościom? Salon kosmetyczny, w którym można będzie zafundować sobie całkowitą odnowę biologiczną. Ten luksusowy zakątek proponuje szereg zabiegów Spa, które pomogą przywrócić atrakcyjny wygląd ciała i poprawić samopoczucie.

Zamek Dubiecko to przepiękna budowla, w której możemy przenocować, zorganizować konferencję lub wesele. Zapewnia niezwykłą atmosferę, która sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Znajduje się on w przepięknym otoczeniu. Goście przybywający do tego miejsca zachwycają się niezwykłą kuchnią serwowaną przez Janusza Pyra.

Przepiękny jest również widok z terenu tego niezwykłego zamku. Można tu obserwować niezwykłą pradolinę Sanu, a także XVIII-wieczny park. Prawdziwym okazem jest 300-letni dąb, który podobno przynosi szczęście. Jest on perłą Karpackiego Szlaku Ogrodów oraz Domów Historycznych.

Zamek Dubiecko

ul. Zamkowa 1

37-750 Dubiecko

Województwo podkarpackie, Polska

Ceny pokoi: 230 – 300 PLN